Úvod

Akce

Členové

Repertoár

Fotogalerie

Reference

Odkazy

Kontakt

Kecárna

 

Přerovská kapela ELIXIR účinkuje při nejrůznějších kulturních a společenských příležitostech spojených s hudebními produkcemi - na tanečních zábavách, společenských plesech, hodových slavnostech, sjezdech rodáků, při masopustních obyčejích, dožínkách, tanečních večerech, hubertových jízdách, estrádách, na svatbách, společenských oslavách a při podobných akcích. Výběrem repertoáru se kapela snaží vyhovět všem generacím posluchačů. Zvuková aparatura, používaná hudební skupinou ELIXIR, ozvučí taneční sály i venkovní prostranství. Doprava hudebníků a aparatury zajištěna vlastní. Ceny hudebních produkcí jsou smluvní dle počtu muzikantů. Kapela hraje ve tříčlenném až šestičlenném obsazení.

 

Kapela vznikla v průběhu léta 2008 fúzí dvou regionálních bigbítových kapel. V době vzniku si dala za cíl pobavit a hudebně uspokojit takřka všechny generace posluchačů. Po několika prvních hudebních produkcích (které byly spíše koncertního charakteru) začalo být nejen členům, ale i pořadatelům plesů, tanečních zábav či dalších společenských příležitostí jasné, že kapela se snaží o co nejširší žánrovou různorodost. Drtivá většina repertoáru je od českých autorů či zpěváků.

 

Mottem tohoto hudebního tělesa je a bude, že návštěvníci by se měli na hudebních produkcích především dobře pobavit a nejlíp si i zazpívat.